Charts (8.x-3.4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Display
mr: दाखवा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Line
mr: रेषा

en: Color
mr: रंग

en: Minimum
mr: किमान
