Charts (8.x-3.4) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း
