Charts (8.x-3.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Categories
os: Категоритæ

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
