Charts (8.x-3.4) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Categories
sl: Kategorije

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Display
sl: Prikaz

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Line
sl: Vrstica

en: Week
sl: Teden

en: Color
sl: Barva

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu
