Charts (8.x-3.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
