Charts (8.x-3.4) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: False
th: เท็จ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Display
th: แสดงผล

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Color
th: สี

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ
