Charts (8.x-3.5) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Categories
ast: Categoríes

en: None
ast: Nengún

en: Top
ast: Cimeru

en: Display
ast: Pantalla

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Line
ast: Llinia

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
