Charts (8.x-3.5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Line
bn: লাইন

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে
