Charts (8.x-3.5) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: None
bo: མེད།

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: འགོ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Not defined
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་མེད

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: You need at least one field before you can configure your table settings
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རེའུ་མིག་སྒྲིག་འགོད་མ་བྱས་སྔོན་དུ་ངེས་པར་དུ་གནས་ཁོངས་གཅིག་ཡོད་དགོས།
