Charts (8.x-3.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: None
eo: Neniu

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Color
eo: Koloro

en: Google
eo: Guglo

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Chart
eo: Diagramo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
