Charts (8.x-3.5) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Categories
et: Kategooriad

en: None
et: Puudub

en: False
et: Väär

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Display
et: Kuva

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Area
et: Pindala

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Line
et: Rida

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Examples
et: Näited

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Radios
et: Raadionupud

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: Attachment display options
et: Manuste kuvamise valikud
