Charts (8.x-3.5) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Categories
ta: வகைகள்

en: None
ta: இல்லை

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Display
ta: காட்சி

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Area
ta: பரப்பு

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Line
ta: வரி

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
