Charts (8.x-3.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Color
am: ቀለም

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
