Choices Autocomplete (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Bottom
az: Aşağı

en: Fields
az: Sahələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
