Choices Autocomplete (1.1.17) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Fields
fa: فیلدها

en: Installed
fa: نصب شده

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه
