Choices Autocomplete (1.1.6) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Fields
pl: Pola

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
pl: Maksymalna liczba sugerowanych podpowiedzi.
