Choices Autocomplete (1.3.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Top
nl: Bovenaan

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Options
nl: Opties

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Fields
nl: Velden

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Minimum length
nl: Minimumlengte

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Numbers
nl: Nummers

en: Automatic (recommended)
nl: Automatisch (aanbevolen)

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Instance
nl: Exemplaar

en: Press to select
nl: Klik om te selecteren
