Choices Autocomplete (1.3.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Options
da: Valg

en: Bottom
da: Bund

en: Fields
da: Felter

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Loading...
da: Indlæser...

en: - Select -
da: - Vælg -

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Automatic (recommended)
da: Automatisk (anbefalet)

en: No results text
da: Intet resultat tekst
