Choices Autocomplete (1.3.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Top
pl: Góra strony

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Options
pl: Opcje

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Fields
pl: Pola

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Letters
pl: Litery

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Numbers
pl: Numery

en: Automatic (recommended)
pl: Automatyczny (zalecany)

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.
