Choices Autocomplete (1.3.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Top
ru: Вверху

en: Options
ru: Настройки

en: Bottom
ru: Снизу

en: Fields
ru: Поля

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Plugin
ru: Плагин

en: Minimum length
ru: Минимальная длина

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Letters
ru: Символы

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Numbers
ru: Число

en: Automatic (recommended)
ru: Автоматически (рекомендуется)

en: No results text
ru: Текст при отсутствии результатов
