Choices Autocomplete (1.3.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Top
lt: Viršus

en: Options
lt: Nustatymai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
