Choices Autocomplete (1.3.6) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Top
fa: بالا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bottom
fa: پایین

en: Fields
fa: فیلدها

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Plugin
fa: افزونه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه
