Choices Autocomplete (1.3.9) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Top
uk: Зверху

en: Options
uk: Опції

en: Bottom
uk: Знизу

en: Fields
uk: Поля

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Minimum length
uk: Мінімальна довжина

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Number of results
uk: Кількість результатів

en: Letters
uk: Літери

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Numbers
uk: Числа

en: Automatic (recommended)
uk: Автоматично (рекомендовано)

en: No results text
uk: Текст за відсутності результатів

en: Instance
uk: Екземпляр

en: Autocomplete matching: @match_operator
uk: Збіг автодоповнення: @match_operator

en: Autocomplete suggestion list size: @size
uk: Розмір списку пропозицій автодоповнення: @size
