Choices Autocomplete (1.3.8) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Top
ro: Sus

en: Options
ro: Opţiuni

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: No results text
ro: Text pentru "nici un rezultat"

en: Autocomplete matching: @match_operator
ro: Autocompletare potrivire: @match_operator
