Chosen (8.x-2.5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Submit
ru: Отправить

en: Installed
ru: Установлено

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Chosen
ru: Выбранный(е)

en: No results text
ru: Текст при отсутствии результатов

en: Apply Chosen to the following elements
ru: Применить Chosen к следующим элементам

en: Choose some options
ru: Выберите какие-нибудь варианты

en: Choose an option
ru: Выберите вариант

en: No results match
ru: Нет соответствий
