Chosen (8.x-2.10) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: error
it: errore

en: Installed
it: Installato

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: notice
it: avviso

en: No results text
it: Testo per Nessun risultato
