CiviCRM Entity (4.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Event
ar: الحدث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Separator
ar: فاصل

en: Address
ar: العنوان

en: Case
ar: شكل الحروف

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Activity
ar: النشاط

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Reply
ar: رد

en: Any
ar: أي من

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Operations links
ar: روابط العمليات
