CiviCRM Entity (4.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Event
lt: Įvykis

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Case
lt: Užduotis

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Values
lt: Reikšmės

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Any
lt: Bet kuris

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Case type
lt: Užduoties tipas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.
