CiviCRM Entity (4.0.0-beta6) - en to hu translation catalogue (97 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: List
hu: Lista

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Event
hu: Esemény

en: Participant
hu: Résztvevő

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Forward
hu: Továbbítás

en: All
hu: Mind

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Case
hu: Ügy

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Website
hu: Webhely

en: Membership
hu: Tagság

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Relationship type
hu: Kapcsolattípus

en: Distance
hu: Távolság

en: Reply
hu: Válasz

en: Miles
hu: Mérföld

en: Grant
hu: Engedély

en: Values
hu: Értékek

en: Opened
hu: Nyitott

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Any
hu: Bármelyik

en: Campaign
hu: Kampány

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Kilometers
hu: Kilométer

en: Location block
hu: Helyszín blokk

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: exposed
hu: felfedett

en: Min
hu: Legkisebb

en: And max
hu: És legnagyobb

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Case type
hu: Ügy típusa

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Line item
hu: Tétel

en: Filter format
hu: Szűrőformátum

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Contact type
hu: Névjegytípus

en: Distance unit
hu: Távolság mértékegysége

en: %title has been created.
hu: %title létrejött.

en: %title has been updated.
hu: %title frissítve lett.

en: @group (historical data)
hu: @group (előzményadatok)

en: Membership type
hu: Tagságtípus

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
hu: Ez @group: @field egy álneve.

en: @group (historical data): @field
hu: @group (történelmi adat): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
hu: Delta – Megjelenik ebben: @bundles.

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Date in the form of CCYYMMDD.
hu: A dátum ÉÉÉÉHHNN formátumban.

en: Date in the form of YYYYMM.
hu: A dátum ÉÉÉÉHH formátumban.

en: Date in the form of YYYY.
hu: A dátum ÉÉÉÉ formátumban.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
hu: A dátum HH formátumban (01–12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
hu: A dátum NN formátumban (01–31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
hu: A dátum WW formátumban (01–53).

en: Mailing
hu: Levelezés

en: - No value -
hu: - Nincs érték -

en: IN operator
hu: IN műveleti jel

en: Provides links to perform entity operations.
hu: Hivatkozásokat nyújt az entitásokon végzett műveletekhez.

en: @entity using @field_name
hu: @entity @field_name -t használ

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
hu: Minden @entity elemhez kapcsolódó @field_name mezőnél @label címke beállítása.

en: Also known as:
hu: Más néven:

en: Renders an entity in a view mode.
hu: Egy entitást jelenít meg egy nézetmódban.

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok

en: Phone type
hu: Telefon típus

en: A non-existent config entity name returned by FieldStorageConfigInterface::getBundles(): field name: %field, bundle: %bundle
hu: A <code>FieldStorageConfigInterface::getBundles()</code> egy nem létező konfigurációs entitástípus nevével tért vissza. (Mező neve: %field, mezőköteg: %bundle.)

en: Min placeholder
hu: Minimum helykitöltője

en: Max placeholder
hu: Maximum helykitöltője
