CiviCRM Entity (4.0.0) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Event
gl: Evento

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Relationship
gl: Relación

en: Reply
gl: Responder

en: Values
gl: Valores

en: Any
gl: Calquera

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: exposed
gl: exposto

en: And max
gl: E máximo

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Line item
gl: Liña de pedido

en: Exposed
gl: Exposto

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.

en: Delta - Appears in: @bundles.
gl: Delta - Aparece en: @bundles.
