CiviCRM Entity (8.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: List
te: జాబితా

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Address
te: చిరునామా

en: About
te: గురించి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
