CivicTheme (1.4.4) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Path
ml: വഴി

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Logo settings
ml: ലോഗോ ക്രമീകരണങ്ങൾ
