CivicTheme (1.5.1) - en to he translation catalogue (82 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Audio
he: אודיו

en: Path
he: מיקום

en: Event
he: אירוע

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Bottom
he: למטה

en: Logo
he: לוגו

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Heading
he: כותרת

en: Normal
he: נורמלי

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Medium
he: בינוני

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Desc
he: יורד

en: Colors
he: צבעים

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Banner
he: באנר

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: First
he: ראשון

en: Map
he: מפה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Information
he: מידע

en: More information
he: מידע נוסף

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Offset
he: היסט

en: Any
he: הכל

en: Inherit
he: תירש

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Next step
he: הבא

en: Dropdown
he: נפתח

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Limited
he: מוגבל

en: Highlighted
he: מובלט

en: Asc
he: סדר עולה

en: Logo settings
he: הגדרות לוגו

en: All caches cleared.
he: כל המטמונים נוקו.
