CivicTheme (1.6.1) - en to lt translation catalogue (103 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: Theme
lt: Tema

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Error
lt: Klaida

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Address
lt: Adresas

en: Table
lt: Lentelė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: First
lt: Pirmas

en: Limit
lt: Limitas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Any
lt: Bet kuris

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Limited
lt: Ribojama

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Logo settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
