CivicTheme (1.6.2) - en to gu translation catalogue (51 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Path
gu: પાથ

en: Error
gu: ભુલ

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Color
gu: રંગ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Both
gu: બંને

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Topics
gu: વિષયો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Map
gu: નકશો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: Any
gu: કોઈપણ

en: 1
gu: ૧

en: Alert
gu: ચેતવણી

en: Limited
gu: મર્યાદિત
