CivicTheme Design System (1.8.1) - en to uk translation catalogue (200 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Moderated content
uk: Ухвалювані матеріали

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: True
uk: Істина

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: Summary
uk: Резюме

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Icon
uk: Іконка

en: Audio
uk: Звук

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Theme
uk: Тема

en: Search keywords
uk: Ключові слова для пошуку

en: Component
uk: Компонент

en: Components
uk: Компоненти

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Error
uk: Помилка

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: All
uk: Все

en: Panels
uk: Панелі

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Bottom
uk: Знизу

en: Logo
uk: Логотип

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Database
uk: База даних

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Heading
uk: Заголовок

en: Normal
uk: Звичайне

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Medium
uk: Середній

en: Media
uk: Медіа

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Colors
uk: Кольори

en: Border
uk: Рамка

en: Table
uk: Таблиця

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Color
uk: Колір

en: List type
uk: Тип списку

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Banner
uk: Банер

en: Both
uk: Все

en: Last
uk: Останній

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Hidden
uk: Приховано

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: First
uk: Перший

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Map
uk: Мапа

en: Caption
uk: Підпис

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Reference
uk: Посилання

en: Video
uk: Відео

en: Document
uk: Документ

en: Slider
uk: Повзунок

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Webform
uk: Вебформа

en: Apply
uk: Застосувати

en: Information
uk: Відомості

en: List items
uk: Список елементів

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: Date range
uk: Період часу

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Overlay
uk: Накладання

en: General form
uk: Загальна форма

en: Offset
uk: Зміщення

en: Screen
uk: Екран

en: Any
uk: Байдуже

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Logo type
uk: Тип логотипа

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Unknown.
uk: Невідомо.

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: iFrame
uk: IFrame

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Light
uk: Світла

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Open external links in a new window
uk: Відкривати зовнішні посилання в новому вікні

en: Primary
uk: Основні

en: Alerts
uk: Увага!

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Link settings
uk: Налаштування посилання

en: mobile
uk: мобільний

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: - All -
uk: - Усе -

en: Callout
uk: Виклик

en: wide
uk: широкий

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Animate
uk: Анімація

en: Alert
uk: Застереження

en: Multiply
uk: Множення

en: Limited
uk: Обмежено

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.

en: Exposed filters
uk: Розкриті фільтри

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Difference
uk: Різниця

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Dark
uk: Темний

en: Slides
uk: Слайди

en: Asc
uk: Зрост

en: Logo settings
uk: Налаштування логотипа

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Column count
uk: Кількість колонок

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Transcript
uk: Транскрипція

en: All caches cleared.
uk: Всі кеші очищено.

en: Navigation settings
uk: Налаштування навігації

en: REST export
uk: REST-експорт

en: Editorial
uk: Редагування

en: Showing @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: narrow
uk: вузький

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Find and manage media.
uk: Пошук медіа та керування ними.

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: Find and moderate content.
uk: Немає доступного модерованого вмісту. Тут перераховані лише ті, що очікують на розгляд зміст, такі як чернетки.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
uk: Модеровані матеріали відсутні. Тут перелічено лише ті версії матеріалів, що очікують на розгляд, наприклад чернетки.

en: A locally hosted audio file.
uk: Локально розміщуваний аудіофайл.

en: A locally hosted video file.
uk: Локально розміщуваний відеофайл.

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
uk: Відновити до чернетки

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
uk: Відновити

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
uk: Викладений файл чи документ, наприклад PDF.
