CiviMail (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Groups
he: קבוצות

en: Subject
he: נושא

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Language
he: שפה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: n/a
he: -ללא-

en: Configure
he: הגדרות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: From
he: מאת

en: Send
he: שלח

en: Sent
he: נשלח

en: Limit
he: גבול

en: Hour
he: שעה

en: Days
he: ימים

en: Failed
he: נכשל

en: About
he: אודות

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל
