CiviMail (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Groups
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
