CiviMail (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Groups
ro: Grupuri

en: Subject
ro: Subiect

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Language
ro: Limba

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: Configure
ro: Configurează

en: Created
ro: Creat

en: Contacts
ro: Contacte

en: From
ro: De la

en: Send
ro: Trimite

en: Sent
ro: Trimis

en: Limit
ro: Limită

en: Hour
ro: Oră

en: Failed
ro: Eșuat

en: About
ro: Despre

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Choose a contact
ro: Alegeți un contact
