CiviMail (8.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Subject
sr: Предмет

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Language
sr: Језик

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: View
sr: Преглед

en: n/a
sr: нема

en: Created
sr: Направљено

en: Hour
sr: Сат
