CiviMail (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Groups
ur: گروپس

en: Subject
ur: موضوع

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Configure
ur: ترتیب
