CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Language list
hy: Լեզուների ցանկ

en: Language list ID
hy: Լեզուների ցանկի ID

en: All @count languages
hy: Բոլոր @count լեզուները

en: The list of languages to show in the language dropdown. The basic list will only show the <a href=":url">six official languages of the UN</a>. The extended list will show all @count languages that are available in Drupal.
hy: Լեզուների ցանկը, որը կցուցադրվի լեզվի բացվող ցանկում: Հիմնական ցանկը ցույց կտա միայն <a href=":url">ՄԱԿ-ի վեց պաշտոնական լեզուները</a>: Ընդլայնված ցանկը ցույց կտա բոլոր @count լեզուները, որոնք հասանելի են Drupal-ում:
