CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Link
ne: लिङ्क

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
