CKEditor5 Audio Plugin (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Audio
he: אודיו

en: Directory
he: סיפרייה

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
he: אם תשאירו ריק, גודל הקובץ יהיה מוגבל ל@size, גודל ההעלאה המרבי של PHP בשרת זה.
