CKEditor 5 deepl (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: default
ar: المبدئي

en: Custom
ar: مخصص

en: Key
ar: المفتاح

en: html
ar: إتش.تي.إم.إل

en: Translate
ar: ترجمة
