CKEditor 5 deepl (1.0.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Key
de: Schlüssel

en: html
de: HTML

en: Translate
de: Übersetzen

en: off
de: aus

en: Tag handling
de: Tag-Verarbeitung

en: Split sentences
de: Sätze aufteilen

en: Preserve formatting
de: Formatierung beibehalten

en: DeepL API Key
de: DeepL-API-Schlüssel
