CKEditor5 Embedded Content (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Url
ar: المسار

en: Custom
ar: مخصص

en: text
ar: نص

en: Style
ar: نمط
