CKEditor5 Embedded Content (1.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Url
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: text
fa: متن

en: Red
fa: قرمز

en: Style
fa: سبک

en: Green
fa: سبز
