CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Items
lt: Elementai

en: Color
lt: Spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Style
lt: Stilius

en: Plugins
lt: Įskiepiai
