CKEditor 5 Markdown Editor (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Installed
de: Installiert

en: The required CKEditor plugs are missing.
de: Die erforderlichen CKEditor-Plugins fehlen.

en: Missing plugins
de: Fehlende Plugins

en: The following CKEditor plugins are missing: <strong>%plugins</strong>.
de: Folgende CKEditor-Plugins  fehlen: <strong>%plugins</strong>.

en: The following CKEditor plugins are installed: %plugins.
de: Die folgenden CKEditor-Plugins sind installiert: %plugins.

en: CKEditor version: @version
de: CKEditor-Version: @version

en: Installed plugins version: @version
de: Version des installierten Plugins: @version

en: Mixed versions
de: Unterschiedliche Versionen

en: The installed CKEditor plugins have a different version than the installed CKEditor. Please consider updating the plugins.
de: Die installierten CKEditor-Plugins haben eine andere Version als der installierte CKEditor. Bitte beachten Sie, dass die Plugins aktualisiert werden müssen.

en: The following plugins are missing: @uninstalled_plugins. <br />@install_message
de: Die folgenden Plugins fehlen: @uninstalled_plugins. <br />@install_message
